تحصیل کارشناسی در کانادا

تحصیل کارشناسی در کانادا

تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا و شرایط عمومی

کانادا از نظر صنعت ، فناوری و اقتصاد کشوری پیشرفته است که سیستم اقتصادی آن به ویژه در بخش تجارت به ایالات متحده وابسته است. این کشور همچنین به بخش منابع طبیعی بسیار وابسته است. همین امر باعث شده است که افراد زیادی هر ساله برای دریافت مدرک لیسانس در کانادا و جاهای دیگر اقدام کنند. زیرا پس از تحصیل ، شخص مجاز به ماندن در کانادا و یافتن شغل برای مدت تحصیل است و سپس اقامت خود را به اقامت دائم تبدیل می کند.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا در دوره های 4 ساله ارائه می شود ، اگرچه در برخی از دانشگاه ها دوره تحصیل 3 ساله است و دانشجویان همچنین باید یک دوره کارآموزی یک ساله را بگذرانند.

دانشجویان مقطع کارشناسی مجازند 10 ساعت در هفته با حدود 17 تا 20 دلار کار کنند. پذیرش در مقطع کارشناسی در کانادا در دانشگاه ها و کالج های بین المللی مختلف شرایط مختلفی دارد.

دانشجو مجاز به همراهی است. آنها در کنار همسر و فرزندان خود هستند. شرط سنی برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا زیر 21 سال است و فرد باید دیپلم 12 ساله ارائه دهد. نمره زبان آیلتس ممکن است در برخی از دانشگاه ها و کالج ها مورد نیاز نباشد و ممکن است با یک دوره زبان ورودی ارائه شود ، که احتمال ویزا را بسیار کاهش می دهد.

به طور کلی ، نمره آیلتس 6 برای پذیرش در مقطع کارشناسی لازم است.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا و هزینه های زندگی

هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا ارزان تر از سایر کشورهای انگلیسی زبان مانند ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا و نیوزیلند است. البته هزینه تحصیل بسته به دانشگاه ، شهر و رشته متفاوت است. اما متوسط هزینه کارشناسی در کانادا سالانه حدود 10 تا 30 هزار دلار است.

آنچه باید در حساب بانکی شما در ایران برای چند ماه وجود داشته باشد و به عنوان نامه تمکن مالی در مورد تأمین هزینه های زندگی و تحصیل به سفارت ارائه شود ، مبلغ تقریبی 30000 دلار کانادا است.

درخواست ویزا برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

اگر بیش از 8 ماه در کانادا تحصیل کرده اید ، می توانید برای پیوستن به همسر و فرزندان خود اقدام کنید.

طبق قوانین کانادا ، ویزای مدیر و همراه او همزمان هستند ، اما بهتر است همزمان اقدام نکنید زیرا احتمال رد ویزا را افزایش می دهد و به مدیر ارشد ویزای دانشجویی توصیه می شود و درخواست پیوستن به خانواده را به مهاجرت کانادا بدهید و خانواده باید حداقل 2 ماه از هم جدا شوند.

حتما بخوانید: با چه شرایطی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ + آپدیت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

۰۹۱۰۴۶۸۹۸۹۸

تماس بگیرید