چگونه ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟

چگونه ویزای تحصیلی کانادا بگیریم

چگونه ویزای دانشجویی کانادا دریافت کنیم؟

اگر مجوز تحصیل ندارید و تصمیم به ادامه تحصیل در برنامه دیگری دارید ، باید کانادا را ترک کنید و از طریق اداره گذرنامه درخواست اجازه تحصیل دهید.

اگر اجازه دانشجویی دارید و می خواهید برای ادامه تحصیل در کانادا بمانید ، می توانید برای اجازه تجدید دانشجویی درخواست دهید.

دانشجویان تمام وقت که در یک موسسه آموزش عالی معتبر تحصیل می کنند می توانند با اجازه تحصیل در کالج به صورت نیمه وقت کار کنند.

حتی ممکن است بتوانید در خارج از دانشگاه یا به عنوان کارآموز کار کنید. شما همچنین می توانید بعد از فارغ التحصیلی به عنوان یک شهروند دائم در کانادا اقامت داشته و کار کنید.

مراحل درخواست ویزای دانشجویی کانادا

برای ویزای دانشجویی کانادا می توانید بصورت آنلاین یا با پر کردن فرم اقدام کنید. این فرم را می توان از طریق وب سایت مهاجرت و تابعیت کانادا (CIC) دریافت کرد.

درخواستهای کاغذی معمولاً دو برابر بیشتر طول می کشد ، بنابراین توصیه می شود که همه برنامه های گردش کار را با دقت از قبل بررسی کنید.

برای ثبت نام آنلاین به کارت اعتباری (یا کارت نقدی) نیاز دارید. همچنین باید بتوانید با دوربین یا اسکنر کپی الکترونیکی اسناد خود را تهیه کنید.

دفتر گذرنامه کشور شما راهنمایی های لازم برای تهیه اسناد مورد نیاز را به شما می دهد که بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید متفاوت خواهد بود. اگر به کمک یا مشاوره نیاز دارید ، می توانید از نزدیکترین دفتر درخواست ویزای دانشجویی کمک بگیرید.

حتما بخوانید: با چه شرایطی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ + آپدیت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

۰۹۱۰۴۶۸۹۸۹۸

تماس بگیرید