شرایط بورسیه تحصیلی کانادا چگونه است؟

بورسیه تحصیلی کانادا

شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا و شرایط اخذ آن

بسیاری از متقاضیان هر ساله برای تحصیل در کانادا متقاضی بورسیه می شوند، اما به دلیل محدود بودن ظرفیت بورس تحصیلی، همه آنها واجد شرایط بورسیه نیستند.

دانشجو برای کسب رضایت دانشگاه و مرکز آموزشی برای اعطای بورسیه تحصیلی باید شرایط خاصی را داشته باشد. شرایط بورسیه تحصیلی در کانادا به نوع بورس تحصیلی بستگی دارد.

بورسیه تحصیلی ، کمک هزینه تحصیلی، صندوق ، که مدل های مختلف بورس تحصیلی برای تحصیل در کانادا است ، کلماتی است که هنگام درخواست بورس تحصیلی به ذهن می رسد.

بورسیه تحصیلی براساس شرایط آموزشی متقاضیان است که توسط منابع دولتی یا شرکت های خصوصی یا دانشگاه هایی ارائه می شود که به آنها بورسیه های بورسیه نیز گفته می شود.

در بورس تحصیلی یا بورس تحصیلی، معدل دانش آموز در پایه های قبلی، مدرک زبان و تحقیق و سابقه تحقیق، مانند مقاله، مهم است.

برای درخواست این بورس تحصیلی کانادا ، متقاضی باید مدارک تحصیلی مناسب مانند معدل، مقاله و نمره زبان انگلیسی یا GRE مناسب را داشته باشد. برای کسب اطلاعات و مشاوره در مورد تحصیل در کانادا می توانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید.

در پی سقوط غم انگیز هواپیمای اوکراینی در ایران در سال 1998 ، دانشگاه تورنتو بورس تحصیلی ویژه دانشجویان ایرانی را برای بزرگداشت دانشجویان ایرانی در پرواز آغاز کرد.

در این پرواز شش دانشجو از دانشگاه تورنتو و دو نفر دیگر از اعضای این دانشگاه حضور داشتند. این بورس تحصیلی به دانشجویان ایرانی تعلق می گیرد که برای تحصیل در دانشگاه تورنتو نیاز به کمک مالی دارند.

شرایط بورس تحصیلی کارشناسی در کانادا

اخذ بورسیه برای دوره لیسانس نسبت به سایر مقاطع تحصیلی کمی سخت تر است. بهترین راه برای گرفتن بورسیه برای دوره لیسانس این است که ابتدا پس از دریافت پذیرش وارد کانادا شوید و پس از یکی دو ترم با ارائه نمرات مناسب و وضعیت تحصیلی از دانشگاه محل تحصیل خود بورسیه بگیرید.

بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی از 2000 دلار کانادا تا 2000 دلار کانادا برای دانشجویان بین المللی و 2000 دلار تا 9000 دلار کانادا برای دانشجویان تحصیل در دانشگاه های کانادا است.

حتما بخوانید: با چه شرایطی ویزای تحصیلی کانادا بگیریم؟ + آپدیت 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

۰۹۱۰۴۶۸۹۸۹۸

تماس بگیرید